Vasa Model s.r.o.
aktuality / news _|_ připravujeme / coming soon_|_ dmychadla / EDF _|_ letadla / aircraft_ |_ ostatní / other _|_ ceník / price list _|_ kontakt / contact
 
  111111111  
 

 
  KATAPULT CATAPULT
 


Katapult je určen pro startování modelů poháněných elekrodmychadlem. Na letišti již nebudete potřebovat žádného pomocníka. Nyní si vše můžete obstarat sami, dokonce i vypuštění modelu. Lyžiny je možné zabodnout do země v libovolné rozteči (dle rozpětí křídla). Doraz na jezdci (aby se při vypuštění neodřelo křídlo, ale jinak není nutný) se nastaví podle šípovitosti křídla. Konec vlasce opatřený kroužkem se zahákne do vystřelovacího mechanismu (šlapky). Za model se zahákne druhý konec vlasce a položí se na jezdce. Model je připraven k letu a nyní stačí pouze sešlápnout šlapku. Katapult je dodáván rozložený v modrém látkovém pytli. Délka pytle je 110 cm o hmotnosti 1,7 kg. (neobsahuje gumycuk).

 

 

 

 

The catapult is destined for launching the models driven with electric ducted fans. You will no longer need any assistant at the airfield. You can manage everything yourself, including the take-off of your model. The landing skis can be infixed into the ground at any spacing (depending on wing span). The slider end stops (provided to guard against wing chafing during take-off but otherwise not necessary) can be set so as to suit the wing sweep-back. The end of the hair-line provided with a ring is hooked onto the ejector mechanism (pedal). The other end of the hair-line is hooked onto the model and is positioned onto the slider. Now the model is ready to fly and stepping on the pedal is all that is needed. The catapult is supplied in dismantled condition, in a blue canvas bag. The bag size is 110 cm in length, 1.7 kg weight. (the rubber sling is not included).


  Vasa Model s.r.o.  
 
VASA MODEL, Vršovická 733/83, 100 00 Praha 10. Czech Republic (mapa / map)
Návštěva je možná po předchozí telefonické domluvě / The visit is possible by prior arrangement by telephone.
Kontaktní osoba / Contact name: Václav Bláha, +420/777 322 512, info@vasamodel.cz